top of page
grać w gry

Zalety nauki z Brytolkiem

Już od 34 zł za lekcje indywidualną z nauczycielką!

Na prywatne lekcje z języka angielskiego pozwolić sobie może teraz już każdy! W Brytolku,  40 -minutowa lekcja 1 na 1 z nauczycielką kosztuje już od 34 zł! 

Super Nauczycielki

Koniec z przypadkowymi nauczycielkami. Nasze nauczycielki są uśmiechnięte, pozytywne i super zmotywowane.

Próbujesz za darmo i zmieniasz jeśli chcesz

W Brytolku pierwsza lekcja z nauczycielką jest zawsze za darmo. Znudziła Ci się nauka z tą nauczycielką i chcesz spróbować kogoś innego? No problem!

Zapomnij o nauce w grupach i osiągaj KoSMiczne wyniki

Nauka w grupach nie działa. U nas rozmawiasz po angielsku z nauczycielką  przez cała lekcję, 1 na 1, a języka nauczysz się tak szybko, że nikt Ci nie uwierzy!

Uczysz się online, kiedy chcesz i gdzie chcesz

Godzinę zajęć wybierasz Ty - nasi lektorzy uczą od 14:00 do 19:00. Wszędzie tam gdzie masz Internet i laptopa albo telefon, możesz odbyć lekcje.

Lekcje z nauczycielką angielskojęzyczną - PO POLSKU też można!  

 Dopiero zaczynasz przygodę z językiem i nie wiesz czy poradzisz sobie na lekcji z anglojęzycznym lektorem? Nie martw się, spróbuj za darmo a od razu zobaczysz, że jest super.  Nasi lektorzy dostosują poziom do Ciebie. Będą mówić powolutku i używać obrazków i filmików tak, żeby zawsze było wiadomo o co chodzi! Jeśli będzie trzeba, to nasi nauczyciele porozumiewają się też po polsku za pomocą mówiącego tłumacza!

bottom of page